Důležité informace

01.02.2014 01:00

   Nejdříve musím upozornit, že akce je opět pod přísnou kontrolou Policie ČR - a to od začátku - od přípravy! do konce ukázky!!

Protože jsou problémy se získáním povolení na některé - jeden! - pozemky, nebude možné pro akci vytvořit dočasnou střelnici. Proto bude celá akce vedena jen s expanzními zbraněmi!!! POZOR - slovenské exp. nejsou povoleny - u nás je to kat.A a na to už musí být střelnice :-(  .

Ale i tak jsem byl ze strany policie upozorněn, že budou prováděny kontroly zbraní, dechové zkoušky. Během ukázky bude především hlídáno, aby nemířily žádné zbraně v prostoru okolo diváků mezi ně! Jakékoli porušení zákona znamená vyloučení z ukázky - v nejhorším případě její předčasné ukončení.

Osobě v bojové ukázce nesmí být méně jak 16 let .

     Výjimky lze konzultovat s hlavním velitelem, ale budou uděleny jen vyjímečně pro potřeby scénáře a to pod dozorem rodiče či osoby pověřené

    Bude rovněž prováděna – stálá – kontrola zbraní na legální provedení včetně munice ( ostré,dřeváky apod.)

 

Je nutné míti na zřeteli,že bude též prováděna kontrola ustrojenosti včetně úpravy zevnějšku jakož i ostříhání apod. 

Program začíná již v pátek v uniformách nebo v dobovém civilu !!!!!

     Kdo nebude mít dobové stany – může se ubytovat v civilním mimo ležení ve vyčleněném prostoru.

          Strava a ostatní občerstvení bude zajištěno non-stop – OVŠEM  PÍT S MÍROU !!!! v pátek!!! V sobotu se můžem třeba i opít ... Je připravován zábavný program.

     Z  Vaší strany je očekávána pomoc při plnění úkolů ve válečném stavu včetně postavení hlídek a úkolů souvisejících s organizací vlastních jednotek.

     Každý velitel nese zodpovědnost za svoji jednotku včetně následků v případě problémů , které by případně mohly vzniknout a zapříčinit tak odjezd jednotky domů.

     Osoby, které nebudou mít funkční  zbraně, budou obětovány nebo využity k plnění týlových či druhosledových úkolů.

Je od Vás očekáván přístup hodný vojáka v uniformě včetně vojenského vystupování a respektování svých nadřízených jak v boji tak v průběhu celého působení v prostoru.

 

 

Uvedené informace nemají za cíl Vás strašit nebo odradit od účasti. Jen se snažíme dodržet věrnost a dobovost ukázky včetně doprovodného programu a vzhledem k tomu, že bude vše natáčeno.

Jsem si vědom, že všichni nemají dostatek prostředků k zajištění věrných či případně originálních věcí, ale je nutné si uvědomit, že pokud se dáte na vojnu musíte bojovat.

Je dostatek času se co nejlépe připravit aby bylo vše tak jak má a zároveň abychom si to všichni užili.

Proto Vás všechny  ještě jednou žádám o dobrou přípravu, ustrojenost a vyzbrojenost.

 

V případě jakýchkoliv dotazů či připomínek nás neváhejte kontaktovat na  uvedených kontaktech.